*Brand NEW*Hot Selling TRC-12-0830 12Vdc 0.83A Direct Plug In High Quality Wall Mount AC DC Adapter 5.5x2.1mm Power Supply
 https://www.adapter-plaza.com/brand-newhot-selling-trc120830-12vdc-083a-direct-plug-in-high-quality-wall-mount-ac-dc-adapter-55x21mm-p-15531.html?zenid=lb22hqsege66mvebg2r1ujvso3
Brand: GROUP WEST
Model: TRC-12-0830
Condition: Brand New, Fully Functional
Input: AC 100-240V 50-60Hz 0.3A
Output: DC 12V 0.83A
Connector: 90 Degree Right Angle Round Barrel
Plug Size: 5.5mm x 2.1mm x 9.5mm