*Brand NEW* Hot Selling! Nikon SPU25A-105 12V 2.08A 25W Switching Power Supply
Brand New Nikon SPU25A-105 Power Adapter
Input: 100-240V Global Wide Voltage
DC Output: 12V 2.08A (25W Max)
Polarity: Internal Negative (Inner Negative)
Standard DC Barrel Jack Connector
PSE CE FCC RoHS Safety Approved
LPS Limited Power Source Certified
Multi Protection Circuit (OVP/OCP/SCP/OTP)
Stable Low Ripple Switching Power Supply
100% Fully Tested & Burn-in Before Shipment