*Brand NEW*Fujia FJ-GN20651204500 power adapter cable 12.0V 4.5A 54W round hole 5.5*2.1mm
Item Name:
Brand:Fujia
Power Adapter Model: FJ-GN20651204500
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage:12.0V 4.5A 54W
Connectivity:5.5*2.1mm