*Brand NEW*FSP090-D2BA1/FSP090-DIEBN2 FSP 19V4.74A power adapter computer notebook charging cable 90W transformer
Item Name:
Brand: FSP
Power Adapter Model: FSP090-D2BA1 / FSP090-DIEBN2
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage)
Output Voltage: 19V
Power: 4.74A / 90W
Connector: 5.5*2.5"
Color: Black
Condition: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Condition: 100% Brand New!